Absolute Collagen

Absolute Collagen - Vaša denná dávka krásy

Absolútna novinka na slovenskom trhu
prev next

Výskum

V oblasti kozmetiky je momentálne kolagén číslo 1. Táto účinná anti-ageing látka bojuje proti viditeľným známkam starnutia. Mnohí vedci sa domnievajú, že najlepší spôsob, ako zvýšiť hladinu kolagénu, je robiť to zvnútra. Ak hľadáte spôsob, ako sa zbaviť vrások a vyhladiť pleť, príjem tekutého kolagénu priamo do tela Vám môže pomôcť. Úbytok kolagénu v tele je často veľmi viditeľný práve na pokožke. Keď sme mladí, hladina kolagénu je najvyššia. Žiaľ výskum dokazuje, že kolagén začína z tela ubúdať už od veku 25 rokov. Keďže produkcia kolagénu vekom klesá, vo veku 40 rokov stratíme asi tretinu prirodzeného kolagénu, čo môže spôsobiť, že sa naša pokožka vysušuje a stráca pružnosť. Kolagén je v tele potrebný na výmenu a obnovu odumretých buniek kože. Najčastejšie sa vyskytuje v koži, kostiach a spojivovom tkanive.

Absolute Collagen

Absolute Collagen je jedinečný anti-ageing tekutý prípravok obsahujúci najvyššiu dávku vysoko koncentrovaného kolagénu. Každé 10 ml vrecúško obsahuje 8 000 mg hydrolizovaného morského kolagénu extrahovaného z rýb. Toto pokročilé zloženie je doplnené aj o vitamín C, ktorý v kombinácií s morským kolagénom optimálne pôsobí na omladenie pokožky a obnovu tkaniva. Morský kolagén má vynikajúcu biologickú vlastnosť, a tou je rýchlosť, akou sa látka po požití absorbuje do tela a do krvného obehu.  

Znečisťujúce faktory ako fajčenie, konzumácia alkoholu, ale aj samotné starnutie prispievajú k vysokému stupňu degradácie kolagénu, čo má za následok vrásky, jemné línie a oslabenie pružnosti pokožky, lámavosť nechtov a oslabenie vlasov. Užívanie doplnku Absolute Collagen môže dopomôcť k obnove tejto životne dôležitej látky a znížiť príznaky starnutia.  
Pre Vaše vlasy a nechty bude Absolute Collagen tiež veľmi prospešný. Vlasy Vám zhrubnú, posilnia sa a zrýchli sa ich tempo rastu. To isté platí aj pre Vaše nechty, budú pevné a menej lámavé. Morský kolagén je taktiež prospešný pre hustotu kostí, tonizáciu svalstva, kĺbov, šliach, väziva a chrupavky. Rovnako pomáha pri zotavovaní svalov, bolesti kĺbov, pri kožných poruchách, ako aj pri akné či psoriáze a ekzéme.

 

Ako užívať Absolute Collagen

Absolute Collagen môžete vypiť priamo z vrecka. Druhý spôsob je, že ho zmiešate s teplou alebo studenou tekutinou podľa Vášho výberu, pridať do smoothie alebo zamiešať do jogurtu. Možností je veľa, napríklad ho viete zmiešať s vodou, plátkom citróna a kúskom mäty, alebo ho pridať do čaju.

Absolute Collagen bol vyrobený s prihliadnutím na náš rýchly životný štýl, takže si ho vezmite kedy Vám to vyhovuje. Niekoľko sáčkov môžete mať v kabelke a tak na svoju pravidelnú dávku zdravia nikdy nezabudnete. Vzhľadom na vysoký obsah bielkovín, niektorí ľudia ho užívajú po tréningu.

 

Ako dlho ho mám užívať?

Keďže je Absolute Collagen úplne bezpečný, je veľmi vhodný na dlhodobé používanie. Pre čo najlepšie výsledky a pre stimulovanie prirodzenej produkcie kolagénu, odporúčame jeho pravidelné užívanie – raz za deň.

 

Kedy spozorujem výsledky?

Každý organizmus je iný a výsledky sa líšia od osoby k osobe.

„3 dni a moja koža už vyzerá a cíti sa lepšie. Milujem ho!“

Pri testovaní Absolute Collagen, ľudia na sebe zaznamenali pozitívne výsledky už v prvom týždni užívania.

Po 3-4 týždňoch väčšina ľudí pociťovala zlepšenie textúry pokožky, ako aj mäkšiu a hydratovanú pleť.

Po 5-6 týždňoch väčšina ľudí povedala, že ich pokožka je výrazne hladšia, plnšia a omnoho žiarivejšia.

Po 12 týždňoch nepretržitého užívania Absolute Collagen boli jemné linky a vrásky menej viditeľné, pokožka nadobudla pevnosť a zdravší vzhľad. Mesiac čo mesiac pokožka vyzerala mladistvejšie.

Dobre vedieť 

Každá dávka Absolute Collagen je prísne testovaná nezávislými laboratóriami na zabezpečenie kvality a bezpečnosti. Testy sa vykonávajú na obsah mikrobiológie a ťažkých kovov (napr. obsah ortuti). V našom produkte sa nenachádzajú žiadne sledovateľné množstvá. 

Absolute Collagen sa extrahuje z rýb a je úplne bezpečný, preto je veľmi vhodný na dlhodobé používanie.

 

Upozornenie: Potravinový doplnok by sa nemal používať ako náhrada za vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Počas tehotenstva alebo dojčenia sa o použití prípravku poraďte so svojim lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí, na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu slnečného žiarenia alebo tepla. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok neobsahuje žiadne cukry, žiadne umelé farby, žiadne bravčové deriváty, žiadny alkohol. 

Zloženie: Hydrolyzovaný morský kolagén (65%), voda, konzervačná látka: kyselina citrónová, prírodná citrónová príchuť, antioxidant: vitamín C, prírodné sladidlo: stévia

Absolute Collagen je 100% prírodný proteín a neobsahuje mliečne zložky, laktózu, sóju, pšenicu a glutén. Neobsahuje žiadne umelé farbivá, príchute. Absolute Collagen neobsahuje tuky a cholesterol, neovplyvní cholesterol v krvi. Obsahuje 36 kalórií na 10 ml vrecka.